NARZĘDZIA

  Nazwa Opis Kategoria
a04f2690247c4f00aaa60478b76fa20e
Nóż specjalny w kształcie litery U 350 mm

Nóż specjalny  w kształcie litery U 350 mm przeznaczony do urządzeń typu Turbo- / Extro-Stripper
Służy do jednoczesnego odrywania wykładzin oraz wykonywania początkowego nacięcia.

Usuwanie wykładziny podłogowej
wolff-50080
Junio-Stripper

Junio Stripper to urządzenie służące do wykorzystywania głównie na małych powierzchniach, , przeznaczone do usuwania pozostałości pianki i wykładzin, do usuwania wykładzin tekstylnych oraz tapet ściennych z włókna szklanego.

Usuwanie wykładziny podłogowej
sss
Cayman-Stripper

Cayman-Stripper to urządzenie do usuwania wykładziny podłogowej o idealnej i trwałej konstrukcji. Daje wysoki komfort użytkowania dzięki własnemu napędowi. Bazuje na technologii udarowej w połączeniu z cichym silnikiem i regulowaną prędkością.

Usuwanie wykładziny podłogowej
hydromat
Higrometr CM Radtke-Hydromat CM

Higrometr CM Radtke Urządzenie zawiera w zestawie walizkę wykonaną z tworzywa sztucznego oraz wagę elektroniczną, a także akcesoriami do pobierania próbek. Zestaw również zawiera: 20 ampułek z karbidu, 4 stalowe kulki, 1 naczynie ciśnieniowe z manometrem oraz trzy wodne ampułki testowe. Do zestawu dołączamy ekstra: komplet uszczelek, ,młotek, pędzel, łyżeczkę do próbek, przecinak oraz szczoteczkę do pojemnika. 

NARZĘDZIA
higrometr
Higometr CM

Higrometr CM - Jest całościowym zestawem służącym pomiarowi wilgotności podłoża. W zestawie: Higrometr  oraz metalowa walizka transportowa.

NARZĘDZIA
manometr
Manometr zamienny do Hydromat CM Radtke

Manometr zamienny do Hydromat CM Radtke. Manomater posiadający najwyższą klasę jakości 1.0. Zwany jest potocznie Zegarem do Higrometr CM Szwajcarskiej firmy Radtke. Dostarczany jest w komplecie z gumowym zabezpieczeniem bez dekla. Manometr wyposażony w zaawansowany system antywstrząsowy. Wymiana jest prosta w obsłudze, po wykręceniu dekla. Po każdej wymianie Manometru, zaleca się wymianę uszczelki.

NARZĘDZIA

DJ-Catalog2 Related Items