NARZĘDZIA

  Nazwa Opis Kategoria
noz_loop_pile_cutter
Nóż Loop Pile Cutter

Nóż Loop Pile Cutter służący do cięcia fabrycznych krawędzi oraz złączy dywanowych  wykonanych w wysokim standardzie wykładzin tkanych.

Akcesoria:
Zapasowe ostrza, pakowane po 10 szt. #15644

Przycinaki, liniały
noz_mittag
Nóż MITTAG

Nóż MITTTAG, przeznaczony do każdego rodzaju wykładzin tekstylnych oprócz  wykładzin ze spodem piankowym. Tnie od góry do dołu.

Przycinaki, liniały
noz_pchany_czerwony
Nóż pchany do wykładzin tekstylnych - czerwony

Nóż pchany do wykładzin tekstylnych. Narzędzie przeznaczone do wszystkich wykładzin tekstylnych poza wykładzinami ze spodem piankowym. Tnie od góry do dołu.

Przycinaki, liniały
noz_pchany_zielony
Nóż pchany do wykładzin tekstylnych - zielony

Nóż pchany do wykładzin tekstylnych ze spodem piankowym. Służy do przycinania wykładziny tekstylnej, tnie od dołu z nasadzarką. Przeznaczony do cięcia podwójnego wyrobów o krótkim runie i nie tylko.

Przycinaki, liniały
elektryczne_urzadzenie_do_ciecia_pasow
Elektryczne urządzenie do cięcia pasów do linoleum i PVC

Świetnie nadaje się do cięcia trudnych materiałów. Urządzenie przeznaczone jest do przygotowania listew cokołowych, pokrycia schodów oraz fryzów z wykładzin.

 

Przycinaki, liniały
noz_do_wzorow
Nóż do wzorów Przycinaki, liniały
wycinarka_krawedz_do_linoleum
Wycinarka do krawędzi z linoeum

Wycinarka do krawędzi z linoleum przeznaczona do podcinania początkowego fabrycznych krawędzi z zamiarem usunięcia naprężeń na powierzchni styków i/lub uszkodzeń transportowych.

Przycinaki, liniały
84a220682337e2aff63c9151dd0ad41a
Nóż do ścinania przy listwach cokołowych

Nóż przeznaczony do ścinania przy listwach cokołowych. Wykonany z wysokiej klasy materiałów. #14538
Akcesoria: ostrze wymienne #14539

Przycinaki, liniały
urzadzenie_do_ciecia_stykow
Urządzenie do cięcia styków LINOCUT

Urządzenie do cięcia styków LINOCUT opatentowane przez firmę Wolff. Wśród całej gamy narzędzi Wolff cieszy się dużym uznaniem. Jego uniwersalna konstrukcja umożliwia ścinanie nadmiaru wykładziny,na łączeniach: PCV, linoleum, dywanu, filcu oraz wykładzin igłowanych . Nieograniczona ilość zastosowań dzięki różnym podstawkom! 

Przycinaki, liniały
przycinak_greencut
Przycinak Greencut

Przycinak GreenCut to praktyczne urządzenie wielofunkcyjne opatentowane przez firmę Wolff. Wśród całej gamy narzędzi Wolff cieszy się dużym uznaniem. Jego uniwersalna konstrukcja umożliwia cięcie pasów i przycinanie krawędzi fabrycznych na szerokość od 5 do 30 mm. Dwie prowadnice o głębokości 2 mm i 4 mm umożliwiają docinanie zarówno PCV jak i wykładziny dywanowej.

Przycinaki, liniały

DJ-Catalog2 Related Items