NARZĘDZIA

  Nazwa Opis Kategoria
polerka_rumba
Polerka jednotarczowa Rumba

Polerka jednotarczowa Rumba o mocy 500 W. Świetnie służy do polerowania, czyszczenia i wykonywania ostatniego szlifu na małych powierzchniach. Zgrabna i lekka maszyna do każdego rodzaju prac polerskich na wykładzinach twardych. Także do czyszczenia na mokro wykładzin dywanowych i twardych dzięki zbiornikowi czyszczącemu oraz do robienia międzyszlifu parkietu.

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_jednotarczowa_tango
Polerka TANGO

Polerka TANGO to wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie o mocy 1000 W Posiada szerokie przeznaczenie. Szlifowanie i szczotkowanie jastrychów, a także mas szpachlowych do końcowego szlifu parkietów oraz podłóg korkowych. Czyszczenie na mokro wykładzin dywanowych i polerowanie podłóg twardych.

Szlifierki, polerki jednotarczowe
samba org
Szlifierka jednotarczowa SAMBA

Szlifierka jednotarczowa SAMBA WOLFF- najbardziej uniwersalna maszyna w gamie narzędzi WOLFF, sprawdza się zarówno przy pracach lekkich jak i agresywnych. Wysoka wydajność, urządzenie świetnie nadające się do szlifowania i szczotkowania jastrychów, a także mas szpachlowych, dodatkowo świetnie spełnia swoją rolę podczas czyszczenia na mokro wykładzin dywanowych oraz polerowania podłóg twardych.  Korzystny ciężar roboczy i duża ilość tarcz roboczych oraz akcesoriów do czyszczenia pozwalają na korzystne rozwiązanie dla praktycznie wszelkiego zastosowania-szlifowanie nierówności betonu, usuwanie kleju i  subitu, polerowanie parkietu  i płytek gresowych. . Maszyna posiada celowo wzmocniony drążek i solidne,  stalowe  koła zębate, by usprawnić jakość pracy.

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_jednotarczowa_flamenco
Szlifierka jednotarczowa FLAMENCO

Poręczna, bardzo wydajna maszyna do szlifowania i szczotkowania jastrychów oraz mas szpachlowych, jak również do czyszczenia na mokro wykładzin dywanowych oraz polerowania podłóg twardych. Mocny silnik i dołączane urządzenie do odsysania zapewniają bezproblemową obróbkę podłoża. Korzystny ciężar roboczy i duża ilość tarcz roboczych oraz akcesoriów do czyszczenia umożliwiają optymalne rozwiązanie dla każdego zastosowania. Maszyna posiada specjalnie wzmocniony drążek i solidne, stalowe koła zębate

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_jive
Szlifierka jednotarczowa JIVE

Szczególnie zalecana do polerowania, woskowania i obróbki padami. Niezwykle wysoka prędkość obrotowa wynosząca 390 obr./min oraz silnik o mocy 2200W zapewniają nadzwyczajnie wysoką efektywność (pozostałe dane techniczne oraz akcesoria patrz przy szlifierce Flamenco)

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_jadnotarczowa_mambo_evo
Szlifierka jednotarczowa MAMBO EVO

Szlifierka jednotarczowa MAMBO EVO, wszechstronne urządzenie, nowoczesna technologia! Wiele możliwości zastosowania.

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_reczna_bs_125
Szlifierka ręczna BS 125

Szlifierka BS 125 daje doskonałe możliwości szlifowania!

Szlifierki, polerki jednotarczowe
szlifierka_do_posadzek_bs_180
Szlifierka do posadzek BS 180

Szlifierka do posadzek BS 180, manualna przeznaczona do obróbki podłoża. Daje możliwość wykonywania pracy bezpośrednio przy ścianie!

Szlifierki, polerki jednotarczowe

DJ-Catalog2 Related Items