NARZĘDZIA

  Nazwa Opis Kategoria
hydromat
Higrometr CM Radtke-Hydromat CM

Higrometr CM Radtke Urządzenie zawiera w zestawie walizkę wykonaną z tworzywa sztucznego oraz wagę elektroniczną, a także akcesoriami do pobierania próbek. Zestaw również zawiera: 20 ampułek z karbidu, 4 stalowe kulki, 1 naczynie ciśnieniowe z manometrem oraz trzy wodne ampułki testowe. Do zestawu dołączamy ekstra: komplet uszczelek, ,młotek, pędzel, łyżeczkę do próbek, przecinak oraz szczoteczkę do pojemnika. 

NARZĘDZIA
higrometr
Higometr CM

Higrometr CM - Jest całościowym zestawem służącym pomiarowi wilgotności podłoża. W zestawie: Higrometr  oraz metalowa walizka transportowa.

NARZĘDZIA
manometr
Manometr zamienny do Hydromat CM Radtke

Manometr zamienny do Hydromat CM Radtke. Manomater posiadający najwyższą klasę jakości 1.0. Zwany jest potocznie Zegarem do Higrometr CM Szwajcarskiej firmy Radtke. Dostarczany jest w komplecie z gumowym zabezpieczeniem bez dekla. Manometr wyposażony w zaawansowany system antywstrząsowy. Wymiana jest prosta w obsłudze, po wykręceniu dekla. Po każdej wymianie Manometru, zaleca się wymianę uszczelki.

NARZĘDZIA
rysik
Rysik - urządzenie do sprawdzania twardości powierzchni podłoża

Rysik - urządzenie służące do sprawdzania twardości podłoża. Podczas korzystania z tej metody w podłożu zarysowuje się równoległe linie pod kątem 40 - 60°. Na podstawie wyglądu siatki zarysowań oraz wyrwanych elementów podłoża można ocenić twardość podłoża.

NARZĘDZIA
klin_mierniczy
Klin mierniczy

Klin mierniczy przeznaczony do pomiaru prześwitów pomiędzy dwoma punktami podparcia poziomnicy. Podziałka naniesiona na górnej części klina mierniczego.

NARZĘDZIA
278ec6923f3881c55dacb39204b72022
Plomba temperaturowa RADTKE

Plomba temperaturowa RADTKE, do przyklejenia na podłożu. Zabezpieczają szybko dowód na występującą temperaturę podłoża.

Pokazuje  zakres od  29C  do  60C.

NARZĘDZIA

DJ-Catalog2 Related Items